#3. Modelowanie podbródka

Modelowanie podbródka to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w obrębie dolnej części twarzy. Przyczyna powstawania podwójnego podbródka może być bardzo prozaiczna. Niejednokrotnie wynika ona nie tyle z otyłości i procesów starzenia się skóry, ale ze zwyczajnego niezachowywania prawidłowej postawy. 

#2. Redukcja zmarszczek

Jeśli zastanawiasz się, jak szybko i niemal bezboleśnie pozbyć się nielubianych zmarszczek mimicznych, tj. lwiej zmarszczki (to ta pomiędzy brwiami), „kurzych łapek” (to te w okolicach kącików oczu) oraz poprzecznych czoła, to ten podcast jest właśnie dla Ciebie. O tym, jak działa toksyna botulinowa i jakie ma zastosowanie, rozmawiam z dr. n. med. Krzysztofem Jakubowskim z kliniki Estell.

#1. Modelowanie ust

Poprawa wyglądu ust to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej. Wystarczy kilkanaście minut by zmienić ich kształt, objętość, odpowiednio je nawilżyć i wymodelować. Istnieje także wiele technik zabiegowych i preparatów, które pomagają specjalistom w ich odpowiednim konturowaniu i dopasowaniu do anatomii twarzy.