kreatywny butik 54 ideas

Od 12 lat zajmuję się tworzeniem treści do publikacji w internecie.

O mnie czyli o 54ideas

Od 12 lat zajmuję się tworzeniem treści do publikacji w internecie. Moje doświadczenie to praca z najbardziej rozpoznawalnymi markami z branży beauty. Zaufały mi największe koncerny farmaceutyczne na świecie, jak Galderma Aesthetic czy IBSA, renomowane kliniki medycyny estetycznej, jak Estell należąca do grupy enel-med oraz wysokiej klasy specjaliści.

Posiadam własne studio zdjęciowe, dlatego z chirurgiczną precyzją, wraz z zespołem 54 ideas, przygotowujemy najlepszej jakości materiały fotograficzne oraz wideo. Pracujemy na żywych organizmach i układamy harmonogramy w rytm bicia serca danego brandu. Gromadzoną przez lata wiedzę wykorzystuję podczas szkoleń z komunikacji i przygotowania contentu dla lekarzy, właścicieli i managerów klinik medycyny estetycznej i zaawansowanej kosmetologii.

W mojej pracy kieruję się zasadą ważne kto, ważne gdzie, ważne czym, dlatego stworzyłam podcast Na ustach wszystkich, w którym z moimi gośćmi opowiadamy o profesjonalnych zabiegach, bezpieczeństwie i zachowaniu odpowiednich procedur w czasie ich wykonywania.