kreatywny butik 54 ideas

Komunikacja w social mediach wymaga bezwarunkowej aktywności i regularności. 

Idea czyli 54ideas

Komunikacja w social mediach jest jak skóra. Trzeba o nią dbać każdego dnia. Dlaczego? Często pierwszym miejscem, gdzie weryfikujemy informacje o ludziach, firmach czy produktach są właśnie kanały społecznościowe. Poszukujący internauci, którzy potencjalnie są zainteresowani naszymi usługami, zdecydowanie chętniej sprawdzą profile na Facebooku, Instagramie czy LinkedIn, niż zanurzą się w długie opracowania na stronie internetowej.

Zapytasz, dlaczego tak się dzieje, skoro została stworzona designerska strona, zaprojektowana zgodnie z najnowszymi wymogami UX, która kieruje do tematycznych zakładek i odpowiada na wszystkie pytania? Odpowiedź jest prosta. To, co publikujesz na swoich kanałach, jest bardziej prawdziwe.

Zasadnicza różnica pomiędzy stroną a codzienną komunikacją jest taka, że ta pierwsza, jeśli jest dobrze przygotowana, na jakiś okres zwalnia cię z działania. Komunikacja w social mediach wymaga natomiast bezwarunkowej aktywności i regularności.

Wiem, że nie masz na to czasu i często męczy cię już sama wizja przygotowania tekstów do postów, obróbki zdjęć i wideo, znajomości formatów, narzędzi i trendów. Jako specjalista wiem także, że dbałość o każdy detal ma tu duże znacznie, bo to w końcu element TWOJEGO wizerunku.

Pozwól, że Ci w tym pomogę.